Skip to main content

Nowa bankowość mobilna OK BANK EBO MOBILE

banery OKBANKebo 1

 

Nowa bankowość mobilna OK BANK EBO MOBILE - wysokiej jakości narzędzie do codziennego zarządzania Twoimi finansami.

Nowa mobilna aplikacja bankowości elektronicznej dostępna jest dla wszystkich systemów: Apple IOS, Android, Huawei.

Jej cechy to wygoda, szybkość działania i przejrzystość. Pozwala błyskawicznie sprawdzić saldo, historię konta, opłacić rachunki oraz doładować telefon. Logowanie do niej jest możliwe poprzez identyfikację biometryczną FaceID jak również TouchID lub PIN. Za jej pośrednictwem masz dostęp do swoich kredytów, rachunków i lokat. Posiada dostęp do złożenia wniosków (500+, 300+, PFR), kalkulatora kredytowego oraz kart płatniczych. Szybkie płatności, skanowanie płatności QR, zaufane zdefiniowane przelewy, obsługa paczek przelewów dla przedsiębiorców - przelewy nigdy nie były tak proste do wykonania.

W zupełnie nowej bankowości mobilnej stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, nowoczesny wygląd oraz intuicyjną obsługę dostosowaną do współczesnych wymogów user experience.

Już dziś pobierz aplikację OK BANK EBO MOBILE z App Store lub ze Sklepu Google Play na smartfon i zyskaj niezawodny, szybki i wygodny dostęp do produktów bankowych. Kontroluj i zarządzaj finansami - gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz!

Pobierz:

Sklep App Store

Sklep Google Play

Instrukcja instalacji OK BANK EBO MOBILE

 

 Korzystaj z wielu udogodnień, jak na przykład Fotoprzelewy

1

2